Rezervovať

Ubytovanie

Čo je viac ako dobrý spánok? Našim cieľom je zaručiť všetkým návštevníkom spánok ako v bavlnke. Izby hotela sú zariadené útulne s jemným nádychom elegancie a sú pripravené pre všetky vaše potreby.

Pre našich hostí máme k dispozícií niekoľko možností, jednou z nich je možnosť ubytovať sa v klasických izbách alebo v apartmáne. Každá z izieb disponuje kúpeľnou, minibarom, bezplatnou sieťou Wi-Fi a TV prijímačom s možnosťou satelitného príjmu. Pre hostí, ktorý si doprajú pohodlie, priestranstvo a dávku luxusu máme pripravený apartmán. Pohodlná sedacia súprava, súkromná mini vináreň a najmä balkón, kde si môžete vychutnať tie najkrajšie rána na čerstvom vzduchu.

Izby Hotel Šomka

Návštevníkom hotela je k dispozícií možnosť ubytovania sa v klasických izbách, alebo v apartmáne. Plnohodnotné vybavenie všetkých izieb tvorí...

Viac info

Chata Alpina

Súkromie a krásne výhľady ponúka naša Chata Alpina. Ak neviete kde prežiť chvíle s kamarátmi, rodinou či si jednoducho chcete oddýchnuť v obklopení lesov a čviri...

Viac info

Rezervovať online - Book direct

Pri online rezervácií priamo na našom webe rezervujete najvýhodnejšie. Kliknutím spustite web booking.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím